Karstais informatīvais tālrunis
8000 2012

ZVANI BEZMAKSASDarba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


Saeimā notiks Starptautiska konference cilvēku tirdzniecības novēršanai
23.10.2015


26. oktobrī Saeimas Sarkanajā zālē, Jēkaba ielā 11, notiks starptautiska konference DROŠĪBAS KOMPASS – efektīvi risinājumi cilvēku tirdzniecības novēršanai.
Konferenci organizē Resursu centrs sievietēm MARTA sadarbībā ar Saeimu.
Konferences sākums plkst. 10.00.
 
Konference ir EK programmas “Noziedzības prevencija un apkarošana” finansētā projekta DROŠĪBAS KOMPASS noslēguma pasākums, kas organizēta kā dažādu ES valstu cilvēku tirdzniecības apkarošanā iesaistīto pušu – lēmumu pieņēmēju, valsts institūciju un NVO pārstāvju – sadarbības un partnerības stiprināšanas platforma.
 
Konferences mērķis ir stiprināt ES valstu partnerību un veicināt cilvēku tirdzniecības upuru izcelsmes valstu un mērķa valstu starpinstitucionālo sadarbību, meklējot visefektīvākos cilvēku tirdzniecības apkarošanas veidus. Autoritatīvi Eiropas cilvēku tirdzniecības eksperti dalīsies pieredzē par funkcionējošām izejas programmām, kas paredzētas no cilvēku tirdzniecības cietušām personām, un starptautisko praksi upuru atbalsta un aizsardzības mehānisma lietošanā.

Latvijā tāpat kā citviet Eiropā dominējošā cilvēku tirdzniecības forma ir seksuālā ekspluatācija, kurai visvairāk pakļautas sievietes un bērni. Saskaņā ar Eiropol datiem, globāli gūtā peļņa no seksuālās ekspluatācijas ir 25,8 miljardi eiro gadā, no kuriem 23, 5 miljardi eiro peļņa tiek gūta Eiropā.

Lasīt vairāk ...

Konferences programma ...
      Atpakaļ