Darba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


"Kā novērst vardarbību ģimenē?
23.09.2016


 

 

                

               

INFORMĀCIJA MEDIJIEM

23.09.2016.


Lai novērtētu paveikto vardarbības novēršanā ģimenē un apsvērtu identificēto problēmu iespējamos risinājumus, Saeimā 26.septembrī notiks starptautiska konference “Kā novērst vardarbību ģimenē? Aktuālās problēmas un risinājumi”, kuru organizē Resursu centrs sievietēm MARTA sadarbībā ar LR Saeimu un ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu. 

Konferenci atklās Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere, labklājības ministrs Jānis Reirs un Centra MARTA vadītāja Iluta Lāce.

Par to, kas jau paveikts, lai novērstu vardarbību ģimenē, konferencē runās Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča, Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājas biedrs Boriss Cilevičs, Rīgas apgabaltiesas tiesnese Ilze Celmiņa un Valsts policijas Prevencijas nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics. Savukārt ārvalstu pieredzē dalīsies Amerikas Savienoto Valstu organizācijas “Global Rights for Women” programmu direktore Helēna Rūbenstaina (Helen Rubenstein). 

 

Konferences otrajā daļā par turpmākajiem izaicinājumiem un uzdevumiem runās Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs Gaidis Bērziņš, Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes Cilvēku tirdzniecības un sutenerisma apkarošanas nodaļas priekšnieks Armands Lubarts, ka arī Centra MARTA Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāja Irina Frolova. Par labās prakses piemēriem konferencē aicināti runāt nevalstisko organizāciju koalīcijas “CAP International” izpilddirektors Greguārs Terī (Gregoire Thery) un Zviedrijas Karalistes vēstnieks Latvijā Henriks Landerholms (Henrik Landerholm). 

 

Konferencē piedalīsies arī Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Evika Siliņa, Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāre Karina Korna un Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis.


Kontaktinformācija 
Centrs MARTA: www.marta.lv
Tālr.: 67378539
e-pasts: equal@marta.lv       Atpakaļ