Karstais informatīvais tālrunis
8000 2012

ZVANI BEZMAKSASDarba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


34948

Izraēlas Sieviešu Filmu festivāls Kaņepes Kultūras Centrā Kino Bize
25.04.2013


Aicinām apmeklēt Izraēlas Sieviešu Filmu festivālu, kas notiks 27.aprīlī Kino Bize, Rīgā, Skolas ielā 15, festivāla „Otrpus Vidusjūrai” ietvaros.

Spēlfilmu „Neredzams” (Invisible) izrādīs plkst.15:00.

2011.gada filma „Neredzams” ir dažādu kinofestivālu laureāte, tā ir saņēmusi Berlīnes starptautiskā kino festivāla Ekumēniskās žūrijas balvu.

Pēc filmas aicinām uz diskusiju ar šīs filmas režisori Mihaelu Aviadu (MichailAviad, Izraēla) „Acīmredzamais neredzamais: seksuālās vardarbības atspoguļojums publiskajā telpā. Vai upuris ir neredzams?”

Sarunu par filmā atspoguļotajiem sociāli jūtīgajiem jautājumiem - uz dzimumu balstītu diskrimināciju un seksuālo vardarbību medijos moderēs Centra MARTA jauniešu projektu vadītāja Liene Gātere.

Filma vēsta par divu sieviešu centieniem izdzīvot un sadzīvot ar atmiņām par piedzīvoto izvarošanu. Nejauša atkalsatikšanās vienai ar otru liek no jauna risināt pārdzīvojumus, kas reiz atstāti aizmiršanai.

Filmu un diskusiju skatītājiem piedāvā Resursu centrs sievietēm MARTA sadarbībā ar Annas Lindes Fondu festivāla "Otrpus Vidusjūrai ietvaros".

Ieeja festivāla pasākumos ir bezmaksas.

Šis ir trešais festivāls „Otrpus Vidusjūrai” Latvijā, kura mērķis ir veicināt starpkultūru dialogu starp Latviju un Vidusjūras valstīm - Maroku, Tunisiju, Ēģipti, Libānu, Jordāniju, Izraēlu, Turciju u.c.Festivāla ietvaros no 18. līdz 28. aprīlim Rīgā un Latvijas pilsētās norisinās kultūras un izglītojoši pasākumi, ar mērķi jaunatklāt Vidusjūras kultūru dažādās formās, sajūtās un izpausmēs, ieraudzīt to mūsdienību un tikties ar šo zemju pārstāvjiem.

Annas Lindes fonds ir sabiedriska organizācija, kuras galvenais mērķis ir veicināt starpkultūru dialogu un sadarbību starp Eiropas un Vidusjūras valstīm. Fonds apvieno vairāk kā 3000 organizāciju 42 valstīs. Annas Lindes fonda Latvijas tīklā šobrīd darbojas 50 organizācijas, un to koordinē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.Vairāk informācijas:Kontaktinformācija
:
Agrita Alkšere, Festivāla Otrpus Vidusjūrai komunikācijas koordinatore
Tālr.: +371 26390665
Liene Gātere, Resursu centra sievietēm MARTA jauniešu projektu vadītāja
Tālr.: +371 67378539


      Atpakaļ