Karstais informatīvais tālrunis
8000 2012

ZVANI BEZMAKSASDarba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


37683

ESI GĻĒVAIS SUNS DROSMINIEKS ir viens no šīs vasaras MARTAs jauniešu grupu Latvijas reģionos iniciētās un organizētās pretvardarbības akcijas saukļiem
29.08.2013


Akcijas laikā jauniešiem tika nodotas zināšanas, kas vairo izpratni par dažādām vardarbības formām – vienaudžu vardarbību, fizisko, seksuālo un emocionālo vardarbību.

Akcijas aktivitātes tika integrētas jauniešu sporta un atpūtas pasākumos, jauniešu vasaras nometnēs, publiskos pasākumos dažādās pilsētvidēs, kur visaktīvākās jauniešu diskusijas raisījās par vienaudžu vardarbību skolās. Jaunieši par šo tēmu realizēja savdabīgu forumteātri, kura galvenā vēsts bija aicinājums vardarbības aculieciniekiem nepalikt vienaldzīgiem, bet reaģēt un rīkoties, piedzīvojot vardarbību. NELŪRI, NOJAUC MŪRI. VIŅAM SĀP, aicināja akcijas sauklis.

Vērienīgs MARTAs jauniešu grupu akcijas pasākums notika 19. jūlijā pie tirdzniecības centra ORIGO, Rīgas centrā, BRĪVPRĀTĪBAS PLATFORMAS ietvaros, kuras mērķis ir popularizēt brīvprātīgo darbu jauniešu vidū. MARTAs grupu jaunieši šeit organizēja atraktīvu viktorīnu, dalīja krāsainās akcijas aproces un aicināja jauniešus dalīties savās vēlmēs un vajadzībās, kādi viņi vēlētos būt. Pasākuma jaunieši atzina, ka viņi vēlas būt: jauki, gudri, skaisti, stipri, bagāti, līdzcietīgi, veiksmīgi, laimīgi, harmonijā ar sevi, laipni, forši, interesanti, jautri, unikāli, radoši, iedvesmojoši, pasauli mainoši, lieli, superīgi, aktīvi, tādi, kas spēj un grib atsaukties akcijas aicinājumam: PALĪDZI! VISI ESAM RADINIEKI.

Jauniešu vasaras akcija notiek Ozola fonda (OAK foundation) projekta Sargā sevi – sargā līdzbiedrus ietvarā

Ielādēju...      Atpakaļ