Karstais informatīvais tālrunis
8000 2012

ZVANI BEZMAKSASDarba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


37738

Brīvprātīgais darbs mazina agresiju jauniešu vidū
30.08.2013


Jēkabpilī MARTAs jauniešu grupu vasaras akcija vardarbības mazināšanai notika ar plašu vērienu svinētajos Motoru svētkos, kur risinājās gan Latvijas čempionāts ātrumlaivām Daugavā, rallijsprints Viduslatvija pilsētas ielās, dažādas atrakcijas lieliem un maziem, kur notika gan aviošovs, gan paraplānu veiklības sacensības un grandioza uguņošana.

Jēkabpils meiteņu grupu dalībnieces svētkos veica brīvprātīgo darbu un iesaistīja gan Jēkabpils jauniešus, gan citus svētku apmeklētājus MARTAs jauniešu iniciētajā akcijā.

Aktivitātes laikā rallija apmeklētāji tika iepazīstināti ar pret vardarbības akcijas mērķi un aicināti nebūt vienaldzīgiem, redzot vai dzirdot jebkura veida vardarbību, kas vērsta pret līdzās esošu cilvēku. MARTAs grupu jaunieši svētku dalībniekiem dalīja aproces ar pašu jauniešu veidotiem saukļiem. Gan jauniešu, gan arī pieaugušo atsaucība un ieinteresētība bija necerēti liela.

Jauniešu vasaras akcija notiek Ozola fonda (OAK foundation) projekta Sargā sevi – sargā līdzbiedrus ietvarā

Ielādēju...      Atpakaļ