Karstais informatīvais tālrunis
8000 2012

ZVANI BEZMAKSASDarba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


Aprīļa pirmajā nedēļā Stokholmā ar sirsnīgu atsaucību tika uzņemti MARTAs labdarības koncerti “Būšu!”, aicinot Zviedrijas sabiedrību pievērst uzmanību cilvēku tirdzniecības globālajam raksturam un rosināt atbalstīt Centra MARTA darbu un idejas
11.04.2013


2. aprīlī centra MARTA prezentācija un koncerts norisinājās organizācijas Män för Jämställdhet (Vīrieši pret vardarbību) rīkotajā pasākumā.

3. aprīļa vakarā Stokholmā, Latvijas Republikas vēstniecībā Zviedrijas Karalistē pulcējās desmitiem latviešu un zviedru interesenti, lai baudītu MARTAs mūziku dziedātāju Ditas Lāces, Ilutas Lāces, Danas Indānes un ģitāras virtuozes Gundegas Graudiņas izpildījumā. Koncertu laipni organizēt palīdzēja Zviedrijas latviešu apvienība.

4. aprīlī labdarības koncerts norisinājās Kungsoras pilsētiņas Centra baznīcā (Centrumkyrkan). Koncertu organizēja mācītājs Sven-Gunnar Lidén un viņa draudze.

Koncerta programmā izskanēja latviešu tautas dziesmas no MARTAs pirmā skaņu diska Marta, klasiskā mūzika ģitāras virtuozes Gundega Graudiņas izpildījumā, kā arī dziesmas no MARTAs jaunākā skaņu diska Stipri vārdi.

Pēc koncerta publika tika iepazīstināta ar Centra MARTA darbību cilvēku tirdzniecības novēršanā un sieviešu tiesību aizstāvībā.

Sirsnīgi pateicamies Zviedrijas draugiem par atbalstu!

Es BŪŠU Zviedrijā: http://zla.lv/?p=2557


      Atpakaļ