Darba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


58754

Akcija „Sieviete .fAkts”
04.06.2015


Atklājot izstādi Sieviete .fAkts, MARTA aicina piedalīties sabiedriskā akcijā.

 

KĀ IESAISTĪTIES?  

Ņem kameru un fotografē kādu sev tuvu sievieti, atklājot viņas personības un vērtības noslēpumu. Bildes publicē savā Instagram kontā, pievienojot tēmturi #SievietefAkts.

KĀPĒC IESAISTĪTIES?

Mediju vidē gala lēmumu par to, kāda izskatās sieviete, pieņem redaktors, pildot izdevēja pasūtījumu, taču fotogrāfam piemīt bezgalīgas manipulācijas iespējas – piešķirt vai atņemt sievietei vērtību. Interneta medijos sieviete pārāk bieži tiek uzskatīta par objektu, kas nodrošina izklaidi jeb ir atbilstošs izklaidei. Sieviete tiek konstruēta kā nenopietna, vieglprātīga, neprognozējama, aprobežota, lēmumus pieņemt nespējīga persona, secināts Resursu centra sievietēm MARTA sadarbībā ar Igaunijas un Lielbritānijas partneriem veiktajā pētījumā „Rekrutēšana cilvēku tirdzniecībai un sievietes tēls interneta vidē. Latvijas, Igaunijas un Lielbritānijas gadījums.” 

Vai mediju redaktori seko tautas interesēm? Piedalies un atklāj Tev tuvo sieviešu vērtību!

PAR AKCIJU

Aktivitāte tiek īstenota no šī gada 4.jūnija līdz 27.jūnijam Eiropas Komisijas programmas „Noziedzības prevencija un apkarošana” finansētā projekta „Drošības kompass: efektīvi risinājumi cilvēku tirdzniecības novēršanai” ietvaros. 

Vairāk informācijas:

Gundega Tentere, projekta PR speciāliste, 67378539, gundegat@inbox.lv

www.marta.lv

TW/@centrsmarta

Aktivitātes tiek īstenotas Eiropas Komisijas programmas „Noziedzības prevencija un apkarošana” finansētā projekta DROŠĪBAS KOMPASS ietvaros

 
      Atpakaļ