Karstais informatīvais tālrunis
8000 2012

ZVANI BEZMAKSAS



Darba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!



Atbalsti MARTU


28. septembrī, Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā, Strēlnieku ielā 4a notiks starptautiska konference “CIEŅPILNA DZĪVE – IZVĒLE BALTIJĀ UN ZIEMEĻVALSTĪS. Efektīva rīcība seksuālās ekspluatācijas izskaušanai”
18.09.2018


 

Konferenci organizē Centrs MARTA sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā, Zviedrijas institūtu, Ziemeļu Ministru padomi un Zviedrijas Valdības biroju Latvijā.

Konferences mērķis ir, izvērtējot dažādas pasaules prakses, atrast efektīvāko tiesisko regulējumu seksuālās ekspluatācijas izplatības mazināšanai, upuru aizsardzības nodrošināšanai un atbildības uzlikšanai patiesajiem vainīgajiem – ekspluatētājiem. Tiks vērtētas arī dažādas labās prakses rehabilitācijas nodrošināšanā gan seksuālās ekspluatācijas upuriem, gan seksa pircējiem. Eksperti no Lietuvas, Igaunijas, Francijas, Norvēģijas, Islandes, Latvijas un citām valstīm dalīsies pieredzē par to, kāpēc viņu valstis ir izvēlējušās konkrēto tiesisko regulējumu, kā tas ir ietekmējis viņu sabiedrības, kā tas tiek praktiski īstenots, kā arī - vai ir nepieciešamas tiesiskā regulējuma izmaiņas nākotnē.

Konferences darba valodas: latviešu, angļu un krievu, tiks nodrošināta sinhrona tulkošana. Konferences noslēgumā dalībniekiem tiks izsniegta apliecība.

Reģistrēties konferencei iespējams šeit https://goo.gl/forms/a7TLTRDbogjnVWnD3 līdz š.g. 21. septembrim.
 
Reģistrējoties konferencei, lūdzam norādīt vārdu, uzvārdu, pārstāvēto institūciju un kontaktinformāciju.

Darba grupu “Pasaule bez ekspluatācijas” rezultātu apkopojums

 




      Atpakaļ