Karstais informatīvais tālrunis
8000 2012

ZVANI BEZMAKSASDarba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


62460

Starptautiska konference BRĪVA UN DROŠA DZĪVE
04.12.2015


26. novembrī Iekšlietu ministrijā notika starptautiska konference BRĪVA UN DROŠA DZĪVE, kurā piedalījās 200 dalībnieku no visas Latvijas un Ziemeļvalstīm.

 

Konferenci atklāja un tās dalībniekus uzrunāja Labklājības ministrs Uldis Augulis, Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Ziemeļu Ministru padomes biroja Latvijā direktors Jans Vidbergs un Somijas vēstnieks Latvijā Olli Kantanens.


Eksperti no Norvēģijas, Somijas un Latvijas dalījās labās prakses pieredzē, vērtēja Latvijā, 2014. gada pavasarī pieņemto Civilprocesa likuma izmaiņu par pagaidu aizsardzību no vardarbības radītos izaicinājumus, meklēja veiksmīgākos starpinstitucionālās sadarbības modeļus.


Profesionāļu diskusijas raisīja jautājums par to, cik efektīvas ir bijušas pārmaiņas, kopš Latvijā ir ieviesta valsts rehabilitācijas programma upuriem un vardarbības veicējiem, kā arī izstrādāja ieteikumus, lai uzlabotu aizsardzības un rehabilitācijas procesu.

 

    
      Atpakaļ