Darba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


MARTAs RADOŠIE PROJEKTI

Lai nodrošinātu organizācijas ilgtspējību, neatkarību paust savu pārliecību un sniegt pietiekamu palīdzību sievietēm, Centrs MARTA īsteno radošus finanšu piesaistes projektus. Šos projektus, kas kalpo sievietes drošībai un tiesību aizsardzībai, atbalsta Latvijā pazīstami mākslinieki, domubiedri Latvijā un starptautiskajā sabiedrībā.

Radoša finanšu resursu piesaistes prakse (angl. creative fundraising) ir pazīstama un novērtēta visā pasaulē.

2008. gadā, izdodot pirmo MARTAs skaņu disku, organizācija ieguva Robina Huda balvu Starptautiskajā finanšu piesaistes forumā Prāgā un kā viena no Latvijas ilgtspējīgākajām nevalstiskajām organizācijām AB Sabiedriskā Labuma fonda apbalvojumu par inovatīvāko finansējuma piesaistes ideju.

MARTAs radošie projekti sniedz jaunu skatījumu un paplašina sabiedrības izpratni par MARTAs vērtībām un sievietes situāciju kopumā, kā arī aicina uz līdzdalību, veidojot sociāli atbildīgu sabiedrību, kas iestājas par sievietes tiesībām un drošību. Projekti veicina atbalstu profesionālas palīdzības sniegšanai sievietēm nonākot krīzes situācijās, kā arī veic preventīvo darbu vardarbības mazināšanai.

Atbalstīt MARTU vari arī Tu!


Radošie projekti

  • Audiovizuālā telpa VIŅA SMILTSĒRKŠĶIEM NOLASA ĒRKŠĶUS
  • Skaņu disks STIPRI VĀRDI / THE WORDS OF POWER
  • Skaņu disks MARTA
  • MARTAs labdarības koncerti
  • MARTAs dokumentālais kino
  • MARTAs performances


MARTAs radošie draugi: Jansons (BadDog), operas soliste Evita Zālīte, etnomuzikoloģe Zane Šmite, fotogrāfe Ulla Perkune, rakstniece Kristīne Čeirāne, aktieris, režisors Jurijs Djakonovs, gleznotājs Reinis Liepa, astro’n’out, Jukka Rajala Granstubb.Ielādēju...