Karstais informatīvais tālrunis
8000 2012

ZVANI BEZMAKSASDarba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


83421

Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejs un Centrs MARTA iniciatīva jauniešiem – “LĪDZAUTORI”Sadarbībā ar gleznotāju Sandru Krastiņu Centrs MARTA realizēja iniciatīvu, kuras ietvaros Latvijas jaunieši tika aicināti uz sarunu par aktuāliem jautājumiem, meklējot to izteiksmi arī laikmetīgās mākslas valodā. Četrās tikšanās reizēs 2017. gada novembra un decembra mēnešos nodarbībās piedalījās vairāk kā 40 jaunieši no Rīgas, Iecavas, Priekuļiem un Dobeles, vecumā no 13 līdz 18 gadiem. Kopā ar mākslinieci, jaunieši formulēja un dažādās tehnikās atspoguļoja savu skatījumu par tēmu varonis un varonīga rīcība šodienas dažādajās realitātēs.

Projekts tika realizēts Sandras Krastiņas un Viļa Daudziņa izstādes  #dienasvaronis ietvarā.


Liels paldies gleznotājai Sandrai Krastiņai un Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejam par atsaucību un sadarbību iniciatīvas īstenošanā! 

Ielādēju...      Atpakaļ