Karstais informatīvais tālrunis
8000 2012

ZVANI BEZMAKSASDarba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


MARTA ir attīstījusi plašas starptautiskas aktivitātes, veicinot attīstības sadarbību MARTA ir Starptautiskās sieviešu attīstības asociācijas /AWID - Association for Women in Development/ biedri.

MARTA ir aktīva Starptautiskā sadarbības tīkla dalīborganizācija, iestājoties par vardarbības pret sievietēm un goda slepkavību novēršanu. MARTA ir izveidojusi sadarbību ar Irākas sieviešu organizācijām, lai novērstu Latvijas sieviešu pakļaušanu vardarbībai goda vārdā, līdz ar straujo fiktīvo laulību pieaugumu.

MARTA mērķtiecīgi strādā atbalsta veidošanai Uzbekistānas sieviešu integritātes veicināšanā un Uzbekistānas ģimeņu stiprināšanā. MARTAs eksperti nodrošina ekspertīzi un regulāru pieredzes apmaiņu Uzbekistānā, kur vērtē vietējo sieviešu kustību un aktivitātes, sniedz rekomendācijas, tiekas ar Uzbekistānas valdības Sieviešu komitejas vadību, atbildīgām institūcijām un pašvaldību līderēm, kā arī sievietēm, kuras dzīvo smagos sadzīves un darba apstākļos, veidojot atbalsta sistēmu un paužot izpratni uzbeku sieviešu situācijai.


      Atpakaļ