Darba dienās no 10.00 - 18.00

Centrā Marta vari saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Piedāvājam sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. Pieteikties, zvanot: 67378539 vai rakstot: centrs@marta.lv!Atbalsti MARTU


Iegādājies un iesaisties!

MARTAs Labo lietu veikals un MARTAs sadarbības partneri piedāvā piemiņlietas ar dvēseli un preces ar augstu pievienoto sociālās atbildības vērtību. Visi pārdošanā gūtie ienākumi tiek izlietoti Latvijas sieviešu un bērnu vajadzībām krīzes situācijās.

Izvēlies Sieviešu iespēju rotas no kompānijas AVON

Labdarības piemiņlietas iegādājies Labo lietu veikalā Centrā MARTA:
Pārdošanā MARTAs skaņu diski: Marta un STIPRI VĀRDI, kvalitatīvi un atraktīvi T-krekli ar MARTAs simboliem un saukļiem: Es būšu, If I said No, I mean No, Is it LOVE? etc, MARTAs atklātnes & piespraudes.

Dāvini sev un draugiem MARTAs skaņu diskus Marta un STIPRI VĀRDI un atbalsti Latvijas sievietes!

MARTAS skaņu albumu STIPRI VĀRDI iegādājies:

 


Albuma STIPRI VĀRDI senie dziesmu tekstu un melodiju laikmetīgā izjūta dziļi atklāj sievietes spēku, gudrību un mīlestību. Balss un ģitāras skanējumā izzūd laika robežas un sieviete atmirdz skaistā esībā. (C)(P) Resursu centrs sievietēm „Marta”, 2011.

Albumā Marta iekļautas dažādu tautas dziesmu apdares balsīm Limbažu kapellas “Labi, Ka Tā” pavadījumā. Tautas dziesmas ir MARTAs ideju un ideālu simbols. (C)(P) Resursu centrs sievietēm „Marta”, 2008.

Noklausīties dziesmu fragmentus un MARTAS skaņu albumus lejupielādē šeit:
http://www.facebook.com/Marta.resource.centre.for.women/app_96687436973Dāvā savu Laiku

Ja atbalsti MARTAs vērtības un vēlies brīvprātīgi ieguldīt savu laiku, zināšanas un prasmes kopīgai lietai, raksti: centrs@marta.lv

Lai atbalstītu MARTAs kapmaņas un akcijas, parakstītu nozīmīgus sabiedriskus dokumentus, seko jaunumiem un dalies ar tiem sociālajos tīklos    Paldies par jūsu atbalstu!